مجموعه یکصد ترفند پیشرفته jQuery (رایگان)

در این دوره، شما با یکصد تکنیک و ترفند jQuery آشنا می شوید که برای کلیه ی سطوح قابل استفاده می باشد. در این مجموعه، نکات ارزشمندی وجود دارد که در مستندات jQuery موجود نیست. مشاهده ی این دوره به تمام برنامه نویسان UI وب اکیدا توصیه می شود.

توجه: این صفحه در حال بروز رسانی هست و با اضافه شدن قسمت های جدید و ترفند های جدید، ویدئو های مربوطه به این صفحه اضافه می گردد. لطفا مجددا از این صفحه بازدید نمایید.

درود.
من احمد حسام زاده (حجازی) هستم. مهندس نرم افزار، برنامه نویس و توسعه دهنده ی وب. زمینه ی تخصصی فعالیت های من، توسعه ی وب (PHP و Drupal) و طراحی و برنامه نویسی وب (CSS, Javascript) و همچنین لینوکس و تکنولوژی های متن باز می باشد.

ترفند های پیشرفته ی jQuery یک مجموعه از ویدئو های آموزشی است که برای شما دوستان عزیز و کاربران طلوع تهیه کرده ام.

این مجموعه ویدئو ها، در چند سری تهیه و ارائه می شود. ویدئو های موجود در این صفحه برای اعضای سایت طلوع رایگان می باشند.

در حال حاضر تعدادی از ویدئو ها آماده می باشد. در آینده، پس از دریافت بازخورد از طرف شما دوستان، ادامه ی ویدئو ها را در همین صفحه قرار خواهم داد. منتظر دریافت نظرات شما هستم.

لطفا توجه کنید که محتوای این ویدئو ها فراتر از عنوانی هست که برای هر قسمت انتخاب شده. من سعی کردم در هر قسمت از آموزش ها، علاوه بر مبحث اصلی، نکات اضافی و مواردی رو هم اضافه کنم که بر ارزش آموزشی ویدئو اضافه کند. لذا گمان میکنم که این مجموعه ویدئو ها تقریبا برای هر شخصی با هر سطح ار معلومات و حتی افراد حرفه ای، دست کم چند نکته ی آموزشی جدید برای یادگیری دارد.
بنابراین، توصیه میکنم که تمامی قسمت ها را دانلود کرده و مشاهده کنید. و صرفا بر اساس عنوانی که برای هر قسمت انتخاب شده، تصمیم گیری نکنید.

موفق باشید.

ویدئو های ترفند های پیشرفته jQuery را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

در آپارات دنبال کنید! در یوتیوب دنبال کنید! در گوگل پلاس دنبال کنید!

فهرست ویدئو های رایگان

بخش اول: دستکاری درخت DOM

بخش دوم: افزایش سرعت و کارایی

سری جدید ویدئو ها (مهر ماه 1395)

بخش سوم: کار با رویداد ها و تکنیک های مربوطه

نظرات شما

قسمت نظرات با استفاده از سرویس دیسکاس پیاده سازی شده است. متأسفانه این سرویس از داخل ایران قابل دسترس نیست. لطفا از آی پی خارجی استفاده کنید.