دوره بازی سازی با Unity به زبان سی شارپ

بنام خدا

تفاوتی نمیکند شما توسعه دهنده بازی باشید و یا توسعه دهنده برنامه های سیستم عامل , موبایل و یا وب , همیشه یک نکته خوب در مورد شما وجود دارد :

با دسترسی به حداقل امکانات و با استفاده از دانش خود میتوانید شگفتی آفریده و علم خود را به عمل تبدیل نمائید.

صنعت بازی سازی در جهان هر ساله بیش از 100 میلیارد دلار درآمد دارد و این امر باعث شده تا اقتصاد بازی , بالاترین سرعت رشد را در جهان به خود اختصاص دهد.

با توجه به تاثیر مثبت این صنعت در اقتصاد , در ایران نیز نهادهائی به منظور توسعه و بهینه سازی بازی های رایانه ای , تاسیس و در حال گسترش میباشند. موتور بازی سازی Unity یکی از قدرمتند ترین موتور های بازی سازی در جهان است که توانسته در سال 2018 رتبه دوم را در بین موتور های بازی سازی معتبر , به خود اختصاص دهد .

یادگیری Unity نسبت به موتور های بازی سازی دیگر , ساده بوده و امکان خروجی بازی های ایجاد شده توسط این موتور بازی سازی برای پلت فرم های PC , XBOX , PlayStation , UWP Android , IOS امکان پذیر میباشد.

در این دوره با نسخه 2018 موتور بازی سازی Unity ( سطوح مقدماتی و متوسط ) در تعامل خواهیم بود.

پیش نیاز های این دوره : سطوح مقدماتی و متوسط زبان برنامه نویسی #C

unity

tolooco

توجه کنید

  • با توجه به اینکه این آموزش در حال تهیه میباشد بعد از تکمیل هر فصل فایل های آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
  • این دوره برای اعضا ویژه سایت رایگان بوده همچنین هر فصل از این دوره بصورت یک محصول مجزا با قیمتی مناسب در دسترس خواهد بود تا شما عزیزان بتوانید بر حسب نیاز خود یکی از روش های دریافت فایل را انتخاب و اقدام به دانلود آموزش ها نمائید.

لینک های مرتبط :

سرفصل های دوره

فصل اول: مقدمه و شروع به کار

فصل دوم: ساخت بازی در محیط 2 بعدی

2D Graphics

2D Physics

فصل سوم: گرافیک سه بعدی

Light

Texture , Material , Shader

Terrain & Tree

فصل چهارم: فیزیک سه بعدی

فصل پنجم: کد نویسی سی شارپ در یونیتی

آموزش سطح مقدماتی

آموزش سطح متوسط

آموزش سطوح مقدماتی و متوسط به پایان رسیده است.

کد نویسی پیشرفته به همراه یوآی در دوره جدید مورد بررسی قرار خواهند گرفت. . .

توجه کنید

  • با توجه به اینکه این آموزش در حال تهیه میباشد بعد از تکمیل هر فصل فایل های آموزشی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
  • این دوره برای اعضا ویژه سایت رایگان بوده همچنین هر فصل از این دوره بصورت یک محصول مجزا با قیمتی مناسب در دسترس خواهد بود.با خرید عضویت ویژه، به مدت یک ماه از کلیه ی فایل های دوره می توانید استفاده کنید و یا با خرید تکی هر فصل، به مدت نامحدود، به فایل های آن فصل دسترسی خواهید داشت.

نظرات شما

قسمت نظرات با استفاده از سرویس دیسکاس پیاده سازی شده است. متأسفانه این سرویس از داخل ایران قابل دسترس نیست. لطفا از آی پی خارجی استفاده کنید.